Owoce Acai na odchudzanie. Jak działają i czy warto je stosować?

Odpowiedni jadłospis to nie wszystko! Coraz większą rolę w procesach redukcji zbędnych kilogramów pełnią suplementy diet. Ich stosowanie, zalecane jest nawet przez dietetyków i lekarzy.

Oczywiście, spora część środków wspomagających odchudzanie jest nieefektywna. Nie mniej jednak – istnieje równie dużo preparatów, których skuteczność bywa imponująca. Bez cienia wątpliwości do takich suplementów można zaliczyć wyciąg z owoców Acai.

Acai Berry to owoce, które naturalnie występują w Ameryce Południowej, gdzie ich szerokie zastosowanie jest niezwykle powszechne.

Owoce Acai – właściwości i działanie

Właściwości pro-zdrowotne tych owoców wykorzystywane są od bardzo dawna. Owoce Acai wykorzystywane są głównie w celach poprawy pracy serca oraz zapobieganiu nadciśnieniu. Skuteczne są również w walce z komórkami komórek rakowych oraz zahamowywaniu procesów starzenia. Nic więc dziwnego, że tak kompleksowy produkt cieszy się niemałym zainteresowaniem.

Owoce Acai na odchudzanie

Ostatnimi czasy, Acai Berry kojarzone jest głównie z tematem odchudzania. Wszakże, jest to suplement, który we wszelkich rankingach skuteczności plasuje się na bardzo wysokich lokatach.

Co stoi za skutecznością Acai w procesach odchudzania? Przede wszystkim – błonnik. Naturalnie występujący błonnik pokarmowy działa w następujący sposób:

  • hamuje apetetyt
  • powoduje uczucie sytości
  • poprawia metabolizm
  • usuwa toksyny z organizmu

Acai Berry to jeden z tych suplementów, który nie wymaga aktywności fizycznej. Sama suplementacja jest w stanie poprawić sylwetkę i doprowadzić do zmian oscylujących w granicach 2-4 kilogramów na miesiąc. W przypadku diety i planu treningowego te efekty mogą być znacznie lepsze.

Owoce Acai – cena

Acai Berry to owoc, który można dostać w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Co prawdza skuteczność suplementów jest wyższa (zmikronizowany owoc w większej dawce), ale z całą pewnością ta forma również będzie pomocna.

Cena suplementu to około 100-150zł. Za najlepsze w swojej kategorii Acai Berry Extreme trzeba zapłacić 139 złotych.

Owoce Acai – opinie

Acai Berry cieszy się doskonałymi opiniami. Przede wszystkim konsumenci chwalą sobie szybkość oraz skuteczność preparatu. Na uwagę zasługuje również bezpieczeństwo – tudzież brak żadnych skutków ubocznych i efektu jojo.

Tym samym, można powiedzieć, że suplementy z owocami Acai to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną rozstać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w sposób szybki, nie wymagający wylewania dziesiątek litrów potu na siłowni.

Jako, że najlepszą rekomendacją dla poszczególnych środków są opinie, przygotowaliśmy zestawienie kilku recenzji nadesłanych przez naszych czytelników:

Monika G. (mo***@wp.pl) / Gdańsk, 24 lata
Acai Berry? Stosowałam przez trzy miesiące i muszę powiedzieć jedno – to był absolutny strzał w dziesiątkę. Dlaczego tak sądzę? Otóż, z nadwagą walczyłam blisko trzy lata. Dopiero po zastosowaniu wyciągu z owoców Acai (Acai Berry Extreme – preparat w formie kapsułek) okazało się, że mogę chudnąć w naprawdę imponującym tempie (średnio 4-5 kilogramów na miesiąc). Wcześniej było to niemożliwe. Co istotne, redukcja okazała się być trwała. Dzisiaj walczę jedynie z nadmiarem skóry po odchudzaniu.

Andrzej R. (ryk***wy78@gmail.com) / Toruń, 36 lat
Szczerze powiedziawszy nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem stosowania suplementów diet. Wydawało mi się wręcz, że jest to swoiste nabijanie ludzi w butelkę. Nie mniej jednak, moje zdanie w tym temacie uległo małej metamorfozie. Stało się to za sprawą niezwykle efektywnych tabletek na odchudzanie, a konkretniej Acai Berry. To środek, który bazuje na wyciągu z owoców Acai. W moim przypadku redukcja trwała niespełna dwa miesiące (-10 kilogramów na wadze). Serdecznie POLECAM!!!

Martyna P. (mar***63@op.pl) / Warszawa, 28 lat
Gruba”, „Tłusta”, „Pączek” i wiele podobnych słyszałam na swój temat. W zasadzie, to byłam otyła już od najmłodszych lat. Jednak, przez całe dzieciństwo raczej się tym nie przejmowałam. Dopiero w liceum zaczęło mi to doskwierać. Walczyłam z nadwagą dobre kilka lat. Jednak, dopiero po zastosowaniu Acai Berry coś drgnęło. A mianowicie – tempo redukcji sprawiło, że nabierałam coraz większej motywacji. Wcześniej, potrafiłam zrzucić 1-2 kilogramów miesięcznie. Przy suplementacji Acai było to momentami nawet 7-8 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *